Hry bez hranic, 8. 8. 2020

od 14 h v parku u skláren v Rapotíně

Novou aktivita spolku rodičů Údolí Desné jsme nazvali Hry bez hranic. Pamětníci jistě vědí proč právě tento název. Inspirovali jsme se oblíbeným stejnojmenným televizním pořadem, který je veden ve sportovním a soutěžním duchu.
V našem podání se utkalo 6 týmu v celkem 7mi disciplínách. Týmy byly složeny jak z dětí tak z dospělých a účast byla opravdu hojná.
Soutěžící museli zdolat různé překážkové dráhy, podlézali, přeskakovali, obíhali a jiné týmové hry. Velmi oblíbenou se stala soutěž s vodou a vodními pistolemi, ostatně zrovna tohle v horkém sobotním odpoledni všichni soutěžící přivítali :-)
Všichni zúčastnění si vyběhali pamětní medaili a dárky od sponzora firmy SUEZ CZ a.s., děti k tomu dostaly ještě čokoládovou medaili.
První 3 nejlepší týmy vysoutěžily krásné veliké poháry, medaile v barvě umístění a bohaté dárkové koše. Dary pro vítěze a také finance na pořízení překážek nám poskytla Obec Rapotín a tím vedení naší obce velmi děkujeme za podporu.

Super den jsme hudebně zakončili společně s kapelou Fleksible, která zahrála ne jen všem zúčastněným hráčům, ale i široké veřejnosti. 

FOTOGALERIE